Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi Rr. Nikollë Brankati- Veternik
  Me Qira

  Rr. Nikollë Brankati- Veternik1,200 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 250m2 që përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi, banjo/wc. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona… Shtëpia posedon klimatizim, ngrohje qendrore, sitem te alarmit,…

 • Premium Oferta Rr. Prishtinë - Gjilan, Veterrnik
  Ne Shitje

  Rr. Prishtinë – Gjilan, Veterrnik550,000

  Shitet shtëpia në lagjën Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 650m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhinë me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz, banjo dhe garazhë….Në katin e parë gjendet një sallon super luksoz me dy palë divane, nje kuzhinë me tryezari,  tri dhoma gjumi secila prej dhomave…

 • Shtepi Rr. Xhemi Shija - Veterrnik
  Me Qira

  Rr. Xhemi Shija – Veterrnik600 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 200m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi është një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një bodrum.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, 3 ari oborr, e mobiluar…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera850 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m² dhe 40m² bodrum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i përshtetshem për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje…

 • Premium Oferta E shitur
  Ne Shitje

  E shitur290,000

  Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 261m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhine super moderne me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz dhe banjo….Në katin e parë gjendet një salloni i hapur në tërësi,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur165,000

  Shitet shtëpia në lagjen lagjen Nic – Veterrnik. Shtëpia është 206m² P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

 • Shtepi Rr. Bajram Curri - Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Bajram Curri – Arbëri (Dragodan)2,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Arbëri (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 330m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi janë dy sallona, tri kuzhina me tryezari, pesë dhoma gjumi, katër ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një garazha.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit, ujë dhe rrymë 24h, 4 ari oborr, e mobiluar…

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 45m² borum në total jan 219m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në…

Translate »