Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Halim Orana – Taukbahçe

2,500 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31

Lëshohet me qera shtëpia super luksoze në lagjen Taukbahçe (përball parukut të Taukbahçes). Shtëpia ka sipërfaqe 750m² që përbëhet nga tri kate (P+3). Në shtëpi janë dy sallona, njëri sallon super modern me kuzhinë me tryezari, katrë dhoma gjumi, njëra prej dhomave të gjumit ka banjo me dush, plus 3 banjo tjera që jan të paisura me dush, vaskë, jakuzi, sauna, një dhomë për larje/terje të rrobave, dy ballkona, dy terasa (njëra prej terasave posedon pishinë), dhe një garazhë e cila ka mundesi parkimi për shtatë vetura. Shtëpia posedon ngrohje qendrore, klimatizim, sitem të alarmit, të kamerave, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar në tërsi me mobile të importuara nga Anglia!..

 • ID: 69
 • Adresa: Rr. Halim Orana - Taukbahçe
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 750
 • Garazha: 1
 • Kat P+2
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »