Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 40m² borum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy prej të cilave posedon banjon private me dushë , një  banjo në koridor, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mirë, oborr 3 ari. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h. Shtëpia është e mobiluar dhe si e tillë edhe lëshohet me qera!…..

 • ID: 70
 • Adresa: Lagjia – Marigona Residence
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 174
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »