Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mirjane Gragoviq – Qagllavic

900 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Jonë. Shtëpia ka sipërfaqe 350m2 që përbëhet nga tri kate (P+1). Në katin përdhes gjendet një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një wc. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi dy banjo,  tre ballkona. Shtëpia posedon, ngrohje qendrore, sitem te alarmit, një garazhë per dy vetura vendë parking…

 • ID: 72
 • Adresa: Rr. Mirjane Gragoviq - Qagllavic
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 350
 • Garazha: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »