Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

1,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Kalabria (Emshir). Shtëpia ka sipërfaqe 300m2 që përbëhet nga tri kate (B+P+1). Në bodrum është një pjes e hapur që mund të shfrytëzohet per vetura ose për gjësende tjera, në katin përdhes gjendet një salloni modern me kuzhinë dhe tryezari, në katin e parë janë 3 dhoma gjumi dhe secila dhomë është me banjo të vet,  tre ballkona, në katin e fundit është një hapsir e hapur ku mundet të shfrytëzohet pë aktivitete të ndryshm. Shtëpia posedon klimatizim, ngrohje qendrore, sitem te alarmit,…

 • ID: 68
 • Adresa: Rr. Afrim Musliu – Kalabria (Emshir)
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 4
 • Hapsira Totale: 300
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »