Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

2,000 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22

Lëshohet me qera shtëpia super luksoze në lagjen Marigona II – Veterrnik (afër Bau Market). Shtëpia ka sipërfaqe 580m2  (400 banim + 180 bodrum) që përbëhet nga tri kate (B+P+1). Në shtëpi është një sallon super modern me kuzhinë me tryezari dhe kamin, katrë dhoma gjumi, tri banjo, një terace 60m2, një garazhë e cila ka qasje për të hyrë në shtëpi. Shtëpia posedon ngrohje qendrore, klimatizim, sitem të alarmit, të kamerave, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar në tërsi me mobile moderne!..

 • ID: 73
 • Adresa: Rr. Malo Gami – Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 580
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »