Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera850 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m² dhe 40m² bodrum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i përshtetshem për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje…

 • Shtepi Rr. Bajram Curri - Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Bajram Curri – Arbëri (Dragodan)2,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Arbëri (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 330m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi janë dy sallona, tri kuzhina me tryezari, pesë dhoma gjumi, katër ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një garazha.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit, ujë dhe rrymë 24h, 4 ari oborr, e mobiluar…

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 45m² borum në total jan 219m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera800 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m², dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi (një prej të cilave posedon banjon private me dushë), një  banjo ne koridor, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë…

 • Shtepi Matiqan
  Me Qira

  Matiqan1,500 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Matiqan. Shtëpia ka sipërfaqe 400m2 që përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, banjo/wc dhe dy garazha. Në katin e parë janë 5 dhoma gjumi, dy banjo, tre ballkona… Shtëpia posedon klimatizim, ngrohje qendrore, sitem te alarmit,…

 • Shtepi Rr. Ilaz Agushi - Qendër
  Me Qira

  Rr. Ilaz Agushi – Qendër1,500 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në qenët të Prishtinë. Shtëpia është P+2, 300m² dha ka hy hyrje, që përbëhet prej dy sallona, dy kuzhina me tryezari, gjashtë dhoma gjumi, katër banjo, 2 wc, katër ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe, sistem alarmi dhe të kamerave,… Shtepia është ipet me qera për banim ose për afarizëm!…

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 350m2  që  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në bodrum është një dhomë për fitnes, një dhomë për pastrimin e rrobave, dhe një dhome për nxemje qëndrore. Në katin përdhes gjendet një salloni super modern (Gallery) me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një biblotekë, një dhomë…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 40m² borum në total jan 214m², dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i përshtetshem për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni me kuzhinë dhe tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, një  banjo, dy…

Translate »