Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Xhemi Shija – Veterrnik

600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 200m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi është një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një bodrum.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, 3 ari oborr, e mobiluar…

 • ID: 66
 • Adresa: Rr. Xhemi Shija - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 200
 • Bodrum: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »