Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Nikollë Brankati- Veternik

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 250m2 që përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi, banjo/wc. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona… Shtëpia posedon klimatizim, ngrohje qendrore, sitem te alarmit,…

 • ID: 67
 • Adresa: Rr. Nikollë Brankati- Veternik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 250
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »