Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi Rr. Museine Kukullari - Dardani
  Me Qira

  Rr. Museine Kukullari – Dardani400 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Dardania. Shtëpia ka sipërfaqe110m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një wc, një ballkon.  Shtepia është e mobiluar por lëshohet edhe për afarizëm (zyre)!

 • Shtepi Rr. 7 Marsi - Veterrnik
  Ne Shitje

  Rr. 7 Marsi – Veterrnik245,000

  Shitet shtëpia  në lagjen Qëndresa – Veterrnik. Shtëpia është 275m² B+P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, pesë dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore solare, një bodrum 35m², verandë, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • Shtepi Rr. Sadik Mujota - Hajvali
  Ne Shitje

  Rr. Sadik Mujota – Hajvali140,000

  Shitet shtëpia në lagjën Hajvali. Shtëpia ka sipërfaqe 260m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin  përdhes gjendet një salloni, kuzhinë ndaras, një shpajz, një dhomë gjumi, dhe një banjo. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore , 2.8ari oborr!…..

 • Shtepi Rr. Gjergj Balsha – Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Gjergj Balsha – Arbëri (Dragodan)1,200 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Arbëri (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 370m² që përbëhet nga katë kate (P+3). Në shtëpi janë gjashtë dhoma pune, dy dhoma konferencash, dy ballkona, dy shpajza, 5 banjo/wc,  ngrohje qendrore, klimatizim, ujë dhe rrymë 24h, 2 ari oborr. Shtëpia më herët ka çenë e me qera që e kanë shfrytëzuar…

 • Shtepi Rr. Mbretëresha Teutë - Taukbashçe
  Me Qira

  Rr. Mbretëresha Teutë – Taukbashçe1,200 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Taukbashçe. Shtëpia ka sipërfaqe 300m², dhe  përbëhet nga tri kate (P+2).Në katin përdhes gjendet një kuzhinë me tryezari, një dhomë për larje/tharje të rrobave, një garazhë, dhe një toilet. Në katin e parë është një sallon, një dhomë pune, dhe një banjo, një ballkon. Në katin e dytë janë tri dhoma…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur155,000

  Shitet shtëpia në Laplje Selo. Shtëpia ka sipërfaqe100m² që është në katin Përdhesë dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një wc, një ballkon.  Shtëpia posedon 12 Ari oborr, uje dhe rrymë 24h… Shtepia është në tërësi e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera400 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në Laplje Selo. Shtëpia ka sipërfaqe100m² që është në katin Përdhesë dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një wc, një ballkon.  Shtëpia posedon 12 Ari oborr, uje dhe rrymë 24h… Shtepia është në tërësi e mobiluar!

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur130,000

  Shitet shtëpia në Brezovicë. Shtëpia është 130m² P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

Translate »