Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Llazar Siliqi – Matiqan

300,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Shitet shtëpia  në lagjen Matiqan. Shtëpia është 230m², që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, katër dhoma gjumi, dy banjo , tre ballkona, ngrohje qëndrore,   4 ari oborr,… Shtepia është  e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 43
 • Adresa: Rr. LLazar Siliqi - Matiqan
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 230
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »