Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mulla Zekë Berdynaj – Veterrnik

1,300 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjen  Veterrnik (afë spitlit Amerikan). Shtëpia ka sipërfaqe 360m² që përbëhet nga tri kate (B+P+2). Në shtëpi është një sallon super modern me kuzhinë me tryezari, tri dhoma gjumi, një dhomë pune tri banjo, dy ballkona, një teraca, një shpajz, tri garazha. Shtëpia posedon ngrohje qendrore, klimatizim, sitem të alarmit, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar në tërsi me mobile moderne!..

 • ID: 80
 • Adresa: Rr. Mulla Zekë Berdynaj - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 360
 • Garazha: 3
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »