Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Brezovicë

750,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46

Shitet Villa super luksoze në Brezovicë. Villa është e shtrirë në 6 ari truall, e pozicionuar buzë rrugës kryesore dhe e rrethuar pranë lumit me një pamje prrallërore, e që përbëhet nga tri kate (P+2). Villa ka 280m² banim dhe 30m² aneks (ndaras) ku jan te vendusura saunat dhe dushi. Në katin përdhes të Villes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një lavanderi rrobash, banjo/wc dhe një kënd i verave. Në katin e parë janë 2 dhoma gjumi, secila prej tyre posedon banjon private me dushë dhe garderobë. Në katin e dytë janë dy dhoma gjumi, poashtu secila prej tyre posedon banjon private me dushë dhe garderobënjë, dhe një ballkon. Shtëpia posedon sitem të ngrohjes dhe ftofjes gjeotermike, sistem të alarmit dhe kamerave, fasade ventiluese, dritare alumini nga jasht, kurse nga mbrenda të drurit me katër palë xhama, ujë dhe rrymë 24h, sistem të ndriqimit mbrenda dhe jashtë oborrit. Villa është e mobiluar në mënyrë moderrne dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 42
 • Adresa: Brezovicë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 6
 • Hapsira Totale: 280
 • Kat P+2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »