Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

  • Premium Oferta Rr. Shaip Pacolli - Veterrnik
    Me Qira

    Rr. Shaip Pacolli – Veterrnik1,500 /muaj

    Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Veterrnik (afer Forteses). Shtëpia ka sipërfaqe 210m² dhe 40m² bodrum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1).Në katin e parë gjendet një sallon me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 4 dhoma gjumi, një  banjo, një ballkon, garazhe… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr…

Translate »