Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Dubai – Veterrnik

1,500 /muaj

 • 17
 • 18
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Veterrnik (afer Rezonances). Shtëpia është 320m2, dhe ka sallon me kuzhinë, pesë dhoma gjumi, tri banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, garazhë, ujë dhe rrymë 24h, alarm, 2.5 Ari oborr, e mobiluar komplet.

 • ID: 02
 • Adresa: Rr. Dubai – Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 320
 • Garazha: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »