Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Shaip Pacolli – Veterrnik

1,500 /muaj

 • 20190710_183642
 • 20190710_182013
 • 20190710_182109
 • 20190710_182214
 • 20190710_182739
 • 20190710_182815
 • 20190710_182844
 • 20190710_183205
 • 20190710_183508
 • 20190710_184439
 • 20190814_170331
 • 20190814_170436
 • 20190814_170447
 • 20190814_170558
 • 20190814_164616
 • 20190814_164714
 • 20190814_164754
 • 20190814_165055
 • 20190814_165739
 • 20190814_165800
 • 20190814_165955
 • 13
 • 14
 • 15
 • 20190814_171015
 • 20190814_171033

Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Veterrnik (afer Forteses). Shtëpia ka sipërfaqe 210m² dhe 40m² bodrum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1).Në katin e parë gjendet një sallon me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 4 dhoma gjumi, një  banjo, një ballkon, garazhe… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të bukur. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 4 ari oborr. Shtëpia është e mobiluar në tërsi!…..

 • ID: 01
 • Adresa: Rr. Shaip Pacolli - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 250
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »