Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Lagja Marigona II – Veterrnik

900 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14

Lëshohet me qera shtëpia luksoze në lagjën Marigona II. Shtëpia ka sipërfaqe 300m² banim, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi dhe një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi , një banjo, një ballkon, një terace shumë të përshtatëshme për neja të ndryshme… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h. Shtëpia është e mobiluar në tërsi!…..

 • ID: 03
 • Adresa: Lagja Marigona II - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 300
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »