Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi Lagjia – Marigona Residence
  Me Qira

  Lagjia – Marigona Residence1,000 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 40m² borum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy prej të cilave posedon…

 • Premium Oferta Rr. Halim Orana - Taukbahçe
  Me Qira

  Rr. Halim Orana – Taukbahçe3,500 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia super luksoze në lagjen Taukbahçe (përball parukut të Taukbahçes). Shtëpia ka sipërfaqe 750m² që përbëhet nga tri kate (P+3). Në shtëpi janë dy sallona, njëri sallon super modern me kuzhinë me tryezari, katrë dhoma gjumi, njëra prej dhomave të gjumit ka banjo me dush, plus 3 banjo tjera që jan të paisura…

 • Shtepi Rr. Afrim Musliu – Kalabria (Emshir)
  Me Qira

  Rr. Afrim Musliu – Kalabria (Emshir)1,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Kalabria (Emshir). Shtëpia ka sipërfaqe 300m2 që përbëhet nga tri kate (B+P+1). Në bodrum është një pjes e hapur që mund të shfrytëzohet per vetura ose për gjësende tjera, në katin përdhes gjendet një salloni modern me kuzhinë dhe tryezari, në katin e parë janë 3 dhoma gjumi dhe secila…

 • Shtepi Rr. Nikollë Brankati- Veternik
  Me Qira

  Rr. Nikollë Brankati- Veternik1,200 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 250m2 që përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi, banjo/wc. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona… Shtëpia posedon klimatizim, ngrohje qendrore, sitem te alarmit,…

 • Shtepi Rr. Xhemi Shija - Veterrnik
  Me Qira

  Rr. Xhemi Shija – Veterrnik600 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 200m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi është një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një bodrum.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, ujë dhe rrymë 24h, 3 ari oborr, e mobiluar…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera850 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m² dhe 40m² bodrum, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i përshtetshem për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje…

 • Shtepi Rr. Bajram Curri - Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Bajram Curri – Arbëri (Dragodan)2,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Arbëri (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 330m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi janë dy sallona, tri kuzhina me tryezari, pesë dhoma gjumi, katër ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një garazha.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit, ujë dhe rrymë 24h, 4 ari oborr, e mobiluar…

 • Premium Oferta Rr. Nevada - Marigona Residence
  Me Qira

  Rr. Nevada – Marigona Residence1,200 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 45m² borum në total jan 219m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në…

Translate »