Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Mbretëresha Teutë – Taukbashçe

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18

Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Taukbashçe. Shtëpia ka sipërfaqe 300m², dhe  përbëhet nga tri kate (P+2).Në katin përdhes gjendet një kuzhinë me tryezari, një dhomë për larje/tharje të rrobave, një garazhë, dhe një toilet. Në katin e parë është një sallon, një dhomë pune, dhe një banjo, një ballkon. Në katin e dytë janë tri dhoma gjumi, një banjo, një ballkon. Shtëpia ka nje pamje shumë të mir nga parku i Gërmisë dhe me një oborr të bukur. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 2.8 ari. Shtëpia është e mobiluar në tërsi!…..

 • ID: 76
 • Adresa: Rr. Mbretëresha Teutë - Taukbashçe
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 4
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 300
 • Garazha: 1
 • Kat P+2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »