Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Museine Kukullari – Dardani

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Dardania. Shtëpia ka sipërfaqe110m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një wc, një ballkon.  Shtepia është e mobiluar por lëshohet edhe për afarizëm (zyre)!

 • ID: 78
 • Adresa: Rr. Museine Kukullari - Dardani
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 110
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »