Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Sylejman Vuçiterrna - Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Sylejman Vuçiterrna – Kalabri (Emshir)300,000

  Shitet banesa (Pent House) në lagjen Kalabri (Emshir) me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e nëntë që ka 225m² banim dhe 75m² terace, që posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi në secilën dhomë ka banjo private dhe garderobë, 1 dhomë për larje/tharje/hekurosje të teshave (lavanderi), një wc, dy ballkona, shpajz, ngrohje…

 • Banesa Rr. Kostandin Kristoforidhi - Lagjia e Spitalit
  Me Qira

  Rr. Kostandin Kristoforidhi – Lagjia e Spitalit1,200 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen e Spitalit në kompleksin banesor (Lule Dielli) me nje pamje fantastike. Banesa është në katin e shtatë që ka 200m² banim dhe 140m² terace, që posedon: 1 sallon me kuzhinë dhe trepezari, katër dhoma gjumi njëra dhomë e gjumit posedon edhe garderobë dhe banjo private, 1 banjo plus 1…

 • Banesa Rr. Gjilani - Hajvali
  Ne Shitje

  Rr. Gjilani – Hajvali201,750

  Shitet banesa super moderrne në lagjën e Hajvalisë në kompleksin banesor (Diamond Residence). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 134.4m², dhe përbëhet nga një sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari,  dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, një shpajz, dy garazha,  lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është…

 • Banesa Rr. Bedri Berisha - Mati I
  Ne Shitje

  Rr. Bedri Berisha – Mati I255,000

  Shitet banesa super moderrne në lagjën Mati I. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 160m², dhe përbëhet nga një sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari,  tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi dhe si e…

 • Premium Oferta Brezovicë
  Ne Shitje

  Brezovicë1,050,000

  Shitet Villa super luksoze në Brezovicë. Villa është e shtrirë në 6 ari truall, e pozicionuar buzë rrugës kryesore dhe e rrethuar pranë lumit me një pamje prrallërore, e që përbëhet nga tri kate (P+2). Villa ka 280m² banim dhe 30m² aneks (ndaras) ku jan te vendusura saunat dhe dushi. Në katin përdhes të Villes gjendet…

 • Objekte E shitur
  E shitur

  E shiturMe Marrëveshje

  Shitet objekti afarist me një hapësirë 3000m² që gjindet në Magjistralën Prishtinë – Shkup, dhe është pranë qendrës tregtare Prishtina Mal. Objekti përmbanë një infrastrukturë të jashtëzakonshme mbrena dhe jashta sajë. Objekti është i ndertuar prej konstuktcionit të metalit dhe dizajnuar në mënyrën më të persosur me të gjitha elementet përciellëse dhe që i plotëson…

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera2,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia super luksoze në lagjen Marigona II – Veterrnik (afër Bau Market). Shtëpia ka sipërfaqe 580m2  (400 banim + 180 bodrum) që përbëhet nga tri kate (B+P+1). Në shtëpi është një sallon super modern me kuzhinë me tryezari dhe kamin, katrë dhoma gjumi, tri banjo, një terace 60m2, një garazhë e cila…

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,300 /muaj

  Lëshohet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 237m2 (175m2 banim + 52m2 terras + 10m2 ballkona), dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, katër dhoma gjumi dy prej  dhomave të gjumit posedon banjo edhe garderobë, 1…

Translate »