Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Bedri Berisha – Mati I

255,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17

Shitet banesa super moderrne në lagjën Mati I. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 160m², dhe përbëhet nga një sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari,  tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 269
 • Adresa: Rr. Bedri Berisha - Mati I
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 160
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »