Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Gjilani – Hajvali

201,750

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16

Shitet banesa super moderrne në lagjën e Hajvalisë në kompleksin banesor (Diamond Residence). Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 134.4m², dhe përbëhet nga një sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari,  dy dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkona, një shpajz, dy garazha,  lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi dhe si e tillë edhe shitet…

 • ID: 270
 • Adresa: Rr. Gjilani - Hajvali
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 134
 • Garazha: 2
 • Kat 5
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »