Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi Rr. Bajram Curri - Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Bajram Curri – Arbëri (Dragodan)2,000 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Arbëri (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 330m2 që përbëhet nga dy kate (B+P+1). Në shtëpi janë dy sallona, tri kuzhina me tryezari, pesë dhoma gjumi, katër ballkona, dy shpajza, tri banjo/wc dhe një garazha.  Shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit, ujë dhe rrymë 24h, 4 ari oborr, e mobiluar…

 • Premium Oferta E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,200 /muaj

  Lëshohet shtëpia me qera në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m² dhe 45m² borum në total jan 219m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon dhe kuzhine, dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz….Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur1,150,000

  Shitet shtëpia në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia ka sipërfaqe 144m² te regjistruar edhe me kadaster (faktike 220m²),  dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e përdhesë gjendet një salloni, një kuzhinë me tryezari, një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, një  banjo, dy ballkona, plus një terace, ngrohje qendrore, klimatizim, sitem te alarmit,…

 • Shtepi E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera800 /muaj

  Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 174m², dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi (një prej të cilave posedon banjon private me dushë), një  banjo ne koridor, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë…

 • Shtepi Rr. Eduard Lir - Arbëria (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Eduard Lir – Arbëria (Dragodan)750,000

  Shitet shtëpia në lagjën Arbëria (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 1030m² + 71m² Lokali, oborr 4.5 Ari, dhe përbëhet nga katër kate (P+3). Lokali ka 71m2, ka 1 hapsirë/sallë, 1 kuzhinë, 1 toalet, momentalisht shfrytëzohet për restaurant. Përdhesa ka 150m2, ka 4 dhoma/njësi, 2 banjo, 2 hyrje/dalje… Kati i parë ka 250m2, ka 7 njësi/salla, 2…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur176,000

  Shitet shtëpia e sapondertuar në lagjën Qershia – Veterrnik. Shtëpia është e tipit B, ka sipërfaqe 202m² banim, oborr 3 Ari, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi dhe një banjo. Në katin e dytë janë 4 dhoma…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur174,000

  Shitet shtëpia e sapondertuar në lagjën Qershia – Veterrnik. Shtëpia është e tipit A, ka sipërfaqe 200m² banim, oborr 3 Ari, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi dhe një banjo. Në katin e dytë janë 4 dhoma…

 • Shtepi Matiqan
  Me Qira

  Matiqan1,500 /muaj

  Lëshohet me qera shtëpia në lagjen Matiqan. Shtëpia ka sipërfaqe 400m2 që përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin përdhes gjendet një salloni super modern me kaminë, një kuzhinë me tryezari, banjo/wc dhe dy garazha. Në katin e parë janë 5 dhoma gjumi, dy banjo, tre ballkona… Shtëpia posedon klimatizim, ngrohje qendrore, sitem te alarmit,…

Translate »