Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

800 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Lëshohet me qera  shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 137m², dhe  përbëhet nga dy kate (P+1).Në katin përdhes gjendet një sallon, një kuzhinë me tryezari,  dhe një toilet. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, dy  banjo, dy ballkona,… Shtëpia ka nje pamje shumë të mir me një oborr të bukur. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qendrore, sitem te alarmit dhe kamerave, ujë dhe rrymë 24h, 2.8 ari. Shtëpia është e mobiluar në tërsi!…..

 • ID: 74
 • Adresa: Marigona Residence
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 3
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 137
 • Kat P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »