Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur155,000

  Shitet shtëpia në Laplje Selo. Shtëpia ka sipërfaqe100m² që është në katin Përdhesë dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një wc, një ballkon.  Shtëpia posedon 12 Ari oborr, uje dhe rrymë 24h… Shtepia është në tërësi e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur130,000

  Shitet shtëpia në Brezovicë. Shtëpia është 130m² P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur375,000

  Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 260m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin  përdhes gjendet një salloni i hapur në tërësi, një dhomë gjumi, dhe një banjo. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me dushë, një  banjo në koridor, dy ballkona, garazhe,… Shtëpia ka…

 • Premium Oferta Rr. Prishtinë - Gjilan, Veterrnik
  Ne Shitje

  Rr. Prishtinë – Gjilan, Veterrnik550,000

  Shitet shtëpia në lagjën Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 650m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhinë me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz, banjo dhe garazhë….Në katin e parë gjendet një sallon super luksoz me dy palë divane, nje kuzhinë me tryezari,  tri dhoma gjumi secila prej dhomave…

 • Premium Oferta E shitur
  Ne Shitje

  E shitur290,000

  Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 261m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhine super moderne me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz dhe banjo….Në katin e parë gjendet një salloni i hapur në tërësi,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur165,000

  Shitet shtëpia në lagjen lagjen Nic – Veterrnik. Shtëpia është 206m² P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur1,150,000

  Shitet shtëpia në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia ka sipërfaqe 144m² te regjistruar edhe me kadaster (faktike 220m²),  dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e përdhesë gjendet një salloni, një kuzhinë me tryezari, një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, një  banjo, dy ballkona, plus një terace, ngrohje qendrore, klimatizim, sitem te alarmit,…

 • Shtepi Rr. Eduard Lir - Arbëria (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Eduard Lir – Arbëria (Dragodan)750,000

  Shitet shtëpia në lagjën Arbëria (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 1030m² + 71m² Lokali, oborr 4.5 Ari, dhe përbëhet nga katër kate (P+3). Lokali ka 71m2, ka 1 hapsirë/sallë, 1 kuzhinë, 1 toalet, momentalisht shfrytëzohet për restaurant. Përdhesa ka 150m2, ka 4 dhoma/njësi, 2 banjo, 2 hyrje/dalje… Kati i parë ka 250m2, ka 7 njësi/salla, 2…

Translate »