Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Prishtinë – Gjilan, Veterrnik

550,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 27
 • 28
 • 29
 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 34

Shitet shtëpia në lagjën Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 650m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhinë me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz, banjo dhe garazhë….Në katin e parë gjendet një sallon super luksoz me dy palë divane, nje kuzhinë me tryezari,  tri dhoma gjumi secila prej dhomave ka banjo personale dhe garderobë. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi poasht  secila prej dhomave ka banjo personale dhe garderobë, tre ballkona, nje terase të madhe… Shtëpia ka një pamje shumë të mirë me një oborr të rregulluar në mënyrë perfekte. Poashtu shtëpia posedon ngrohje qëndrore , klimatizim, sitem të alarmi, kamera, ujë dhe rrymë 24h, 5.6 ari truall!…..

 • ID: 32
 • Adresa: Rr. Prishtinë - Gjilan, Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 6
 • Banjo: 6
 • Hapsira Totale: 650
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »