Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Uçk - Qafa
  Ne Shitje

  Rr. Uçk – Qafa125,000

  Shitet banesa ne lagjen Qafa afer Derades qe ka 58m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin e parë dhe ka: sallon, kuzhinë, dy dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona, …

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera230 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e gjashtë,  dhe ka 60m2, ka sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, një banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera250 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjen Dardania në rrugën Bill Clinton përball Santes. Banesa është në katin e katërtë që ka 50m2, dhe përbëhet prej një salloni me kuzhinë, një dhomë gjumi, nje banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera800 /muaj

  Lëshoj banesën me qera në lagjen Pejton që ka 96. Banesa është në katin e VI – të, ka dhomën e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo plus wc, ballkon, ngrohje qëndrore (Termokos) ,….Banesa ështe e  mobiluar.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera700 /muaj

  Lëshohet banesën me qera në lagjen  Pejton qe ka 98m2. Banesa është në katin e IX – të, ka dhomën e ditës me kuzhinë, dy dhoma gjumi, banjo plus wc, ballkon, ngrohje qëndrore (Termokos) ,….Banesa ështe e  pa mobiluar por mobilohet sipas kërkesës.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera250 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Aktash. Banesa është në katin e parë dhe ka 45m2: ka sallon me kuzhinë, një dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore,  ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.  Në çmimë përfshihet, Uji, shpenzimet e Berllogut, pastrimit te shkalleve, dhe WIFI.

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur84,000

  Shitet banesa ne lagjen Pejton qe ka 84m2 . Banesa eshte në katin e VI, dhe ka: sallon me kuzhinë, dy dhomë gjumi, 1 banjo, 1 ballkona, ngrohje qendrore.

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur97,000

  Shitet banesa ne lagjen Bregu i Diellit afer Sh.F. Ismail Qemali qe ka 83m2 (Neto) sipas dokumentacionit te regjistruar edhe ne kadaster. Banesa eshte në katin Përdhes, dhe ka: sallon të madhe, kuzhinë, dy dhomë gjumi, 2 banjo, 2 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit

Translate »