Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera550 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Qafa. Banesa është në katin e shtatë dhe ka 85m2: ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, klimatizim, kamin, e mobiluar komplet.

 • Banesa Rr. Ahmet Krasniqi - Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Ahmet Krasniqi – Arbëri (Dragodan)1,000 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e shtatë,  dhe ka 174m2, ka sallon me kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, 1 terase, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • Banesa Rr. Tring Smajli - Dodona
  Me Qira

  Rr. Tring Smajli – Dodona500 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Dodona. Banesa është në katin e parë,  dhe ka 110m2, ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, e mobiluar komplet.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera1,300 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e shtatë,  dhe ka 143m2, ka sallon me kuzhinë, tri dhoma gjumi, dy banjo, 1 ballkon, ngrohje qendrore, ashensor, ujë dhe rrymë 24h, e mobiluar komplet.

 • Banesa Rr. Zagrebi - Arbëria (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Zagrebi – Arbëria (Dragodan)350 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Arbëria (Dragodan) Banesa është në katin e dytrë,  80m2, ka sallon me kuzhinë, dy dhoma gjumi, nje banjo, 2 ballkona, ngrohje qendrore, e mobiluar komplet.

 • Banesa Rr. Major Mehmet Bushi - Bregu i Diellit
  Me Qira

  Rr. Major Mehmet Bushi – Bregu i Diellit400 /muaj

  Lëshohet banesen me qera në lagjen Bregu i Diellit, afer qendres tregtare. Banesa është në katin e katërt dhe ka 120m2, ka sallon me kuzhinë, katër dhoma gjumi, dy banjo, 2 ballkona, ngrohje qendrore të qytetit, e mobiluar komplet.

Translate »