Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Ahmet Krasnqi – Arbëri (Dragodan)295,000

  Shitet banesa (Pent House) me qera në lagjen Arbëri (Dragodan), me nje pamje fantastike nga qendra e qytetit. Banesa është në katin e tetë që ka 237m2 (175m2 banim + 52m2 terras + 10m2 ballkona), dhe posedon: 1 sallon super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, katër dhoma gjumi dy prej  dhomave të gjumit posedon banjo edhe garderobë, 1…

 • Banesa Rr. Elez Geci – Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Elez Geci – Bregu i Diellit95,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër Sh.F. Ismajl Qemajli. Banesa është në katin e II-të, ka sipërfaqe prej 66m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ndaras nga salloni dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një wc, një shpajz, një ballkon, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e mobiluar…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur48,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin e IV-të, ka sipërfaqe prej 41.36m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, kondicioner, uje dhe rrymë 24h,…Banesa është në terësi e renovuar dhe mobiluar që si e tillë edhe shitet!

 • Banesa Rr. Ferid Curri - Arbëri (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Ferid Curri – Arbëri (Dragodan)89,000

  Shitet banesa në lagjën Arbëri (Dragodan). Banesa është në katin e I – rë, ka sipërfaqe prej 107.6m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e pa banuar më parë!…

 • Banesa Rr. Mehmet Gradica – Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Mehmet Gradica – Bregu i Diellit125,000

  Shitet banesa luksoze në lagjën Bregu i Diellit,  të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”ONTEX”. Banesa është në katin e I-rë, ka sipërfaqe prej 89m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon,  ashensor, … Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë…

 • Banesa Rr. Josip Rela - Tophane
  Ne Shitje

  Rr. Josip Rela – Tophane97,000

  Shitet banesa në lagjën Tophane. Banesa është në katin përdhes, ka sipërfaqe prej 93m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjoplus njëwc, dy ballkona, shpajz, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…Në çmim eshtë e perfshirë vetëm kuzhina!

 • Banesa Rr. Dardania - Fushë Kosovë
  Ne Shitje

  Rr. Dardania – Fushë Kosovë35,000

  Shitet banesa në Fushë Kosovë,  të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Arditi Group”. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 61.48m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari,një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë…

 • Banesa Rr. Sicilia - Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Sicilia – Kalabri (Emshir)48,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir)  të ndërtuara nga ndërmarrja banesore ”Model Sllovenia”,. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 60m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari,një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e sapondërtuar!…

Translate »