Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash135,000

  Shitet banesa në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 90m², kati i VIII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje…

 • Banesa Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit180,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër Qendres së Mjeksisë Familare. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 121m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një dhomë për garderobë, dy banjo, një wc, një shpajz, dy ballkona, një garazhë, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur95,000

  Shitet banesa në lagjën Mati I, në kompleksi banesor ROYAL. Banesa është në katin e tretë, që ka sipërfaqe prej 98m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur55,000

  Shitet banesa në lagjën  Prishtina e Re zona qendër, në kompleksi banesor LIRIDONI. Banesa është në katin e katërt, ka sipërfaqe prej 59.08m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar.

 • Banesa Rr. Ali Pashë Tepelena - Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash153,000

  Shitet banesa në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 90m², kati i VII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur45,000

  Shitet banesa në Fushë Kosovë. Banesa është në katine katërt, ka sipërfaqe prej 107m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, dy ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar!

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur78,000

  Shitet banesa në lagjën Arbëria (Dragodan). Banesa është në katin e IV – rë, ka sipërfaqe prej 83m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, ashensor,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e  banuar dhe si e…

 • Banesa Rr. Sylejman Vuçitërrna – Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Sylejman Vuçitërrna – Kalabri (Emshir)45,000

  Shitet banesa në lagjën  Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor Model Sllovenia. Banesa është në katin e dytë, ka sipërfaqe prej 59.12m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar.

Translate »