Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Jusuf Gërvalla - Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Jusuf Gërvalla – Kalabri (Emshir)145,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “DARDHA”. Banesa është në katin e gjashtë, që ka sipërfaqe prej 111m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, garazhe (nëntoksore), ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si…

 • Banesa Rr. Bashkim Fehmiu – Arbëri (Dragodan)
  Me Qira

  Rr. Bashkim Fehmiu – Arbëri (Dragodan)320 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën Arbëria (Dragodan). Banesa është në katin e tretë, ka sipërfaqe prej 80m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore , uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rruga C – Mati I
  Me Qira

  Rruga C – Mati I350 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Mati I, në kompleksi banesor “Tregtia”. Banesa është në katin e nëntë, që ka sipërfaqe prej 130m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një terace të madhe, shpajz, garazhë, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e…

 • Banesa Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)120,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “EXDC”. Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 109.7m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e…

 • Banesa Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)106,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “EXDC”. Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 97.4m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e…

 • Banesa Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Kadri Zeka – Kalabri (Emshir)57,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabri (Emshir), në kompleksi banesor “EXDC”. Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 52m², dhe përbëhet nga një sallon,  kuzhinë dhe tryezari ndaras, një dhomë gjumi, një banjo, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe…

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera220 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në lagjën Mati I. Banesa është në katin shtatë, dhe ka sipërfaqe prej 44m², që përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

 • Banesa Rr. Ramiz Kovaçi - Mati I
  Me Qira

  Rr. Ramiz Kovaçi – Mati I200 /muaj

  Lëshohët banesa (garsionere) me qera në lagjën Mati I, afër rrugës B. Banesa është në katin tretë, dhe ka sipërfaqe prej 40m², që përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një banjo, një ballkon…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërësi.

Translate »