Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Tirana - Lakrishte
  Ne Shitje

  Rr. Tirana – Lakrishte126,000

  Shitet banesa me qera në lagjën Lakrishte në objektin Beni Dona. Banesa është në katine e IX-të, që ka sipërfaqe prej 105m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, shpajz, garderobë,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, ashensor, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  pa mobiluar!

 • Banesa Rr. Agim Ramdani - Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Agim Ramdani – Aktash93,800

  Shitet banesa në lagjën Aktash. Banesa është në katin e IV-të, që ka sipërfaqe prej 61m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz. Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h.

 • Banesa Rr. Vëllezërit Gërvalla - Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Vëllezërit Gërvalla – Bregu i Diellit85,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër furrës Qerimi II. Banesa është në katine e përdhes, që ka sipërfaqe prej 70m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, bodrum 7m²…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në…

 • Banesa Rr. Egnatia - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Egnatia – Ulpiana140,000

  Shitet banesa super luksoze në lagjën Ulpiana . Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon modern me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një dhomë garderobë, një banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), kamin, sistem alarmi, kamera, projektor TV, klimatizim, ndriqim…

 • Banesa Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit70,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin e I-rë, që ka sipërfaqe prej 70m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjuma, një banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me rrymë), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe e  mobiluar në tërsi,…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur72,000

  Shitet banesa në lagjën Ulpiana në objektin Beni Dona. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 67m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, nje banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar!

 • Banesa Rr. Sylejman Vokshi - Qendër
  Ne Shitje

  Rr. Sylejman Vokshi – Qendër50,000

  Shitet banesa  në qendër të Prishtinës me një pamje shumë të bukur nga qyteti. Banesa është në katin e V-të, ka sipërfaqe prej 30m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe tryezari, një banjo, një  ballkon,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë edhe…

 • Banesa Rr. Ekrem Rexha – Arbëri (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Ekrem Rexha – Arbëri (Dragodan)180,000

  Shitet banesa moderrne në lagjën Arbëri (Dragodan), me një pamje shumë të bukur nga qyteti. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 131m², dhe përbëhet nga një salloni super luksoz me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo, një wc, tre ballkona, shpajz, dy lifta,… Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe…

Translate »