Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. C – Mati I
  Me Qira

  Rr. C – Mati I1,200 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në Mati I, në kompleksin banesor BS GROUP. Banesa është në katine e VIII-të, që ka sipërfaqe prej 128m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi, (njëra dhomë e gjumit me banjo private) një banjo / tualet, një shpajz, nje garazhë, një ballkon, klimatizim, lift, …Në banesë…

 • Banesa Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve
  Me Qira

  Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve800 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në Mahallen e Muhaxherëve, në kompleksin banesor PRIMA GROUP. Banesa është në katine e VIII-të, që ka sipërfaqe prej 93m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet, një shpajz, nje garazhë, një ballkon, klimatizim, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë…

 • Banesa Rr. Fatime Sokoli - Kalabri (Emshir)
  Me Qira

  Rr. Fatime Sokoli – Kalabri (Emshir)600 /muaj

  Lëshohet banesa duplex me qera në lagjën Kalabri (Emshir), kompleksi PRISHTINA STARS. Banesa është në katine e 7/8-të (duplex), që ka sipërfaqe prej 151m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo plus një toalet, një ballkon, një shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa jepet…

 • Banesa Rr. Fatime Sokoli - Kalabri (Emshir)
  Me Qira

  Rr. Fatime Sokoli – Kalabri (Emshir)350 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Kalabri (Emshir), kompleksi PRISHTINA STARS. Banesa është në katine e VI-të, që ka sipërfaqe prej 67m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa mobilohet nga ana e pronarit.

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera260 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në Fushë Kosovë afër British School, Kompleksi MODEL SLOVENIA 1. Banesa është në katine e IV-të, ka sipërfaqe prej 65m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, një dhomë gjumi, një banjo, klimatizim, një ballkon, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e…

 • Banesa Rr. Ilaz Kodra - Dardania
  Me Qira

  Rr. Ilaz Kodra – Dardania450 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Dardania. Banesa është në katin e tretë, që ka sipërfaqe prej 70m², dhe përbëhet nga  një sallon, një kuzhinë dhe tryezari ndaras nga salloni, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe e mobiluar…

 • Banesa Rr. Major Mehmet Bushi - Bregu i Diellit
  Me Qira

  Rr. Major Mehmet Bushi – Bregu i Diellit600 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Bregu i Diellit. Banesa është në katin përdhes e lartë, që ka sipërfaqe prej 110m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një banjo, një toalet, dy ballkon, shpajz, oxhak/kamin, parking privat, oborr, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa…

 • Banesa Rr. Agim Ramadani - Aktash
  Me Qira

  Rr. Agim Ramadani – Aktash850 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Aktash. Banesa është në katin e dytë, që ka sipërfaqe prej 100m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një toalet, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar në tërsi.

Translate »