Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Zija Shemsiu - Ulpianë
  Ne Shitje

  Rr. Zija Shemsiu – Ulpianë110,000

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana afër shkollës fillore Hasan Prishtina, që ka 51m² (Neto). Banesa është në katin e dytë dhe ka: një kuzhinë, një sallon, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ngrohje qëndrore (me Termokos), një bodrum 7m², ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • Banesa Rr. C – Mati I
  Me Qira

  Rr. C – Mati I1,200 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në Mati I, në kompleksin banesor BS GROUP. Banesa është në katine e VIII-të, që ka sipërfaqe prej 128m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, tri dhoma gjumi, (njëra dhomë e gjumit me banjo private) një banjo / tualet, një shpajz, nje garazhë, një ballkon, klimatizim, lift, …Në banesë…

 • Banesa Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve
  Me Qira

  Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve800 /muaj

  Lëshohët banesa me qera në Mahallen e Muhaxherëve, në kompleksin banesor PRIMA GROUP. Banesa është në katine e VIII-të, që ka sipërfaqe prej 93m², dhe përbëhet nga një salloni me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një tualet, një shpajz, nje garazhë, një ballkon, klimatizim, lift, …Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë…

 • Banesa Rr. Holger Petersen - Prishtina e Re
  Ne Shitje

  Rr. Holger Petersen – Prishtina e Re132,000

  Shitet banesa në lagjën Prishtina e Re, në kompleksin banesor (VERA HILL). Banesa është në katin e II-të, që ka sipërfaqe prej 130.57m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo, dy ballkon, një garazhë, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa pritet të përfundoj në…

 • Banesa Rr. Pajazit Ahmeti - Kalabria (Emshir)
  Ne Shitje

  Rr. Pajazit Ahmeti – Kalabria (Emshir)80,000

  Shitet banesa në lagjën Kalabria (Emshir), në kompleksin banesor (FEHI Capital). Banesa është në katin e V-të, që ka sipërfaqe prej 59.5m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa pritet të përfundoj në muajin Dhjetorë të vitit 2024.

 • Banesa Rr. Jashar Salihu - Mahalla e Muhaxherëve
  Ne Shitje

  Rr. Jashar Salihu – Mahalla e Muhaxherëve62,000

  Shitet banesa (Garsionere) në lagjen e Muhaxherëve që ka 44.3m². Banesa është në katin e gjashtë dhe ka: një sallon me kuzhinë dhe tryezari, 1 banjo, ngrohje qëndrore, ujë dhe rrymë 24h. Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • Banesa Rr. Gjergj Balsha - Arbëri (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Gjergj Balsha – Arbëri (Dragodan)121,550

  Shitet banesa në lagjën Arbëri (Dragodan), në kompleksin banesor (LUKI Construction). Banesa është në katin e II-të, që ka sipërfaqe prej 93.5m², dhe përbëhet nga  një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, dy banjo, një ballkon, një shpajz, lift,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,…

 • Banesa Rr. Fatime Sokoli - Kalabri (Emshir)
  Me Qira

  Rr. Fatime Sokoli – Kalabri (Emshir)600 /muaj

  Lëshohet banesa duplex me qera në lagjën Kalabri (Emshir), kompleksi PRISHTINA STARS. Banesa është në katine e 7/8-të (duplex), që ka sipërfaqe prej 151m², dhe përbëhet nga  një sallon me  kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo plus një toalet, një ballkon, një shpajz…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa jepet…

Translate »