Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Xhemajl Mustafa – Dardania

600 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3

Lëshohet lokali me qera në lagjën e Dardania. Lokali është në katin përdhes që ka 40m², dhe përbëhet nga një hapësirë pune, një banjo,…. Lokali ka ngrohje qëndrore me Termokos, ujë dhe rrymë 24h dhe ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë. …

 • ID: 136
 • Adresa: Rr. Xhemajl Mustafa - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 40
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »