Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Pajazit Islami – Fushë Kosovë

59,500

 • A1
 • A2
 • B1
 • B2
 • C1
 • C2
 • D1
 • D2
 • E1
 • E2
 • F1
 • F2
 • G1
 • G2
 • H1
 • H2

Shiten banesat në Rrugën – Pajazit Islami, në Fushë Kosovë

Objekti posedon dy llamella, banesat pritet të përfundoj në fund të vitit 2024.

Çmimi; 700 euro m2 deri në 750 euro për m2 (varësisht nga mënyra e pagesës)

 • ID: 287
 • Adresa: Rr. Pajazit Islami - Fushë Kosovë
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 85
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »