Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E dhënë me qera

400 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet lokali me qera ne lagjen Ulpiana Objekti Beni Dona. Lokali ka 2 njësi, ka një banjo, parking, klimatizim, ventilim, alarm dhe nxemje qëndrore të qytetit…

 • ID: 05
 • Adresa: Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 55
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 2
  Translate »