Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Hajrullah Abdullahu – Aktash

1,200 /muaj

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7

Lëshohet zyrja me qera në lagjën Aktash. Zyret janë  në katin e dytë, që ka sipërfaqe prej 360m², dhe përbëhet nga pesë hapësira pune, dy banjo, një ballkon 30m², një shpajza, ujë dhe rrymë 24 orë, alarm, kondicioner, ngrohje qëndrore. Zyret kanë një ambient pune shumë te mirë dhe qasje të  të mirë në qytet!…

 • ID: 101
 • Adresa: Rr. Hajrullah Abdullahu - Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Me Qira
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 360
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »