Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Elez Geci – Bregu i Diellit

95,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër Sh.F. Ismajl Qemajli. Banesa është në katin e II-të, ka sipërfaqe prej 66m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon, kuzhinë ndaras nga salloni dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një wc, një shpajz, një ballkon, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,…Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 211
 • Adresa: Rr. Elez Geci – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 66
 • Kat 2
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »