Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash

135,000

 • 20210209_121917
 • 20210209_120823
 • 20210209_120840
 • 20210209_120849
 • 20210209_120857
 • 20210209_120915
 • 20210209_120924
 • 20210209_120939
 • 20210209_120942

Shitet banesa në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 90m², kati i VIII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 228
 • Adresa: Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 90
 • Kat 8
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »