Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur130,000

  Shitet shtëpia në Brezovicë. Shtëpia është 130m² P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, dy banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur375,000

  Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 260m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin  përdhes gjendet një salloni i hapur në tërësi, një dhomë gjumi, dhe një banjo. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me dushë, një  banjo në koridor, dy ballkona, garazhe,… Shtëpia ka…

 • Premium Oferta Rr. Prishtinë - Gjilan, Veterrnik
  Ne Shitje

  Rr. Prishtinë – Gjilan, Veterrnik550,000

  Shitet shtëpia në lagjën Veterrnik. Shtëpia ka sipërfaqe 650m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhinë me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz, banjo dhe garazhë….Në katin e parë gjendet një sallon super luksoz me dy palë divane, nje kuzhinë me tryezari,  tri dhoma gjumi secila prej dhomave…

 • Premium Oferta E shitur
  Ne Shitje

  E shitur290,000

  Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Shtëpia ka sipërfaqe 261m² banim, dhe  përbëhet nga dy kate (B+P+1). Bodrumi është i pajisur me sallon, një kuzhine super moderne me tryezari , dhomë për larjen/hekurosjen e rrobave, shpajz dhe banjo….Në katin e parë gjendet një salloni i hapur në tërësi,  dhe një toilet. Në katin e dytë janë 3 dhoma…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur165,000

  Shitet shtëpia në lagjen lagjen Nic – Veterrnik. Shtëpia është 206m² P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, tri dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore, kamin, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar !…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur1,150,000

  Shitet shtëpia në lagjen Bregu i Diellit. Shtëpia ka sipërfaqe 144m² te regjistruar edhe me kadaster (faktike 220m²),  dhe  përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e përdhesë gjendet një salloni, një kuzhinë me tryezari, një banjo. Në katin e dytë janë 3 dhoma gjumi, një  banjo, dy ballkona, plus një terace, ngrohje qendrore, klimatizim, sitem te alarmit,…

 • Shtepi Rr. Eduard Lir - Arbëria (Dragodan)
  Ne Shitje

  Rr. Eduard Lir – Arbëria (Dragodan)750,000

  Shitet shtëpia në lagjën Arbëria (Dragodan). Shtëpia ka sipërfaqe 1030m² + 71m² Lokali, oborr 4.5 Ari, dhe përbëhet nga katër kate (P+3). Lokali ka 71m2, ka 1 hapsirë/sallë, 1 kuzhinë, 1 toalet, momentalisht shfrytëzohet për restaurant. Përdhesa ka 150m2, ka 4 dhoma/njësi, 2 banjo, 2 hyrje/dalje… Kati i parë ka 250m2, ka 7 njësi/salla, 2…

 • Shtepi E shitur
  Ne Shitje

  E shitur176,000

  Shitet shtëpia e sapondertuar në lagjën Qershia – Veterrnik. Shtëpia është e tipit B, ka sipërfaqe 202m² banim, oborr 3 Ari, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Në katin e parë gjendet një salloni super modern, me kamin, një kuzhinë me tryezari, një dhomë gjumi dhe një banjo. Në katin e dytë janë 4 dhoma…

Translate »