Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

245,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 11
 • 10
 • 9
 • 8
 • 7
 • 6
 • 5
 • 4
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19

Shitet shtëpia  në lagjen Qëndresa – Veterrnik. Shtëpia është 275m² B+P+1, që përbëhet prej një sallon, një kuzhinë me  tryezari, pesë dhoma gjumi, tri banjo , dy ballkona, ngrohje qëndrore solare, një bodrum 35m², verandë, një garazhe,  sistem alarmi dhe të kamerave, 3 ari oborr,… Shtepia është  tërsisht e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • ID: 37
 • Adresa: Rr. 7 Marsi - Veterrnik
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 5
 • Banjo: 3
 • Hapsira Totale: 275
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat B+P+1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »