Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Muharrem Fejza – Mati I
  Ne Shitje

  Rr. Muharrem Fejza – Mati I60,000

  Shitet banesa në lagjën Mati I. Banesa është në katin e pestë, që ka sipërfaqe prej 85m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar vetë kuzhinën dhe si e tillë…

 • Banesa Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit99,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 93m², kati i VI-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon me pamje nga Rruga B, shpajz, dy ashensor…Në…

 • Banesa Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash198,800

  Shitet banesa Pent House në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 124.29m², kati i XII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, një terac me një pamje fantastike nga…

 • Banesa Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash195,500

  Shitet banesa Pent House në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 122.2m², kati i XII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, një terac me një pamje fantastike nga…

 • Banesa Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash102,500

  Shitet banesa në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 66.25m², kati i VIII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,……

 • Banesa Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash
  Ne Shitje

  Rr. Ali Pashë Tepelena – Aktash135,000

  Shitet banesa në lagjën Aktash (VIP Tower) me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 90m², kati i VIII-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje…

 • Banesa Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit
  Ne Shitje

  Rr. Hyzri Talla – Bregu i Diellit180,000

  Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër Qendres së Mjeksisë Familare. Banesa është në katin e III-të, ka sipërfaqe prej 121m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, një dhomë për garderobë, dy banjo, një wc, një shpajz, dy ballkona, një garazhë, nxemje qëndrore (me Termokos), uje dhe…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur95,000

  Shitet banesa në lagjën Mati I, në kompleksi banesor ROYAL. Banesa është në katin e tretë, që ka sipërfaqe prej 98m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, një shpajz, ashensor,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar dhe si…

Translate »