Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Banesa Rr. Egnatia - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Egnatia – Ulpiana140,000

  Shitet banesa super luksoze në lagjën Ulpiana . Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon modern me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një dhomë garderobë, një banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), kamin, sistem alarmi, kamera, projektor TV, klimatizim, ndriqim…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur72,000

  Shitet banesa në lagjën Ulpiana në objektin Beni Dona. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 67m², dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, nje banjo, një ballkon, shpajz,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar!

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur100,000

  Shitet banesa në lagjën Ulpiana afër fontanes. Banesa është në katine e V-të, që ka sipërfaqe prej 95m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, tri dhoma gjumi, nje banjo, një wc, dy ballkona, shpajz, bodrum,…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa mobiluar!

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur65,000

  Shitet banesa në lagjën Ulpiana afër Sh.F. Hasan Prishtina. Banesa është në katine e I-rë, që ka sipërfaqe prej 44m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, klimatizim, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e renovuar dhe…

 • Banesa Rr. Imzot Nikë Prela - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Imzot Nikë Prela – Ulpiana37,000

  Shitet banesa (Garsionere) në lagjen Ulpiana afër Sh.F ,,Hasan Prishtina” që ka 30m² (Neto). Banesa është në katin e katërt (jo i fundit) dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari, një banjo, koridor, ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h. Banesa  është e mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!…

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera300 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Ulpiana. Banesa është në katin përdhes, ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe trepezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar !…

 • Banesa E shitur
  Ne Shitje

  E shitur85,000

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana që ka 76m² (Neto). Banesa është në katin e katërt dhe ka: një sallon, një kuzhinë dhe trepazari ndaras, dy dhoma gjumi, 1 banjo,  dy ballkon kah Jug-Lindja, respektivisht kah shkolla e mesëme e mjekësisë ,,Ali Sokoli”, dy shpajza, klimatizim, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa ka pamje shumë të…

 • Lokale Rr. Zija Shemsiu - Ulpiana
  Me Qira

  Rr. Zija Shemsiu – Ulpiana1,500 /muaj

  Lëshohet lokali me qera në lagjën Ulpiana që ka 112 m² (Neto) sipas dokumentacionit të regjistruar në kadaster (me fletë poseduese). Lokali ka një pozitë shumë të mirë për çfardo lloj biznesi pasi që është në përdhes dhe perbëhet prej tri njësive pune, nje sallë, dy puntori pune, një kuzhinë, dy banjo, ujë dhe rrymë…

Translate »