Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

 • Lokale Rr. Imzot Nikë Prela - Ulpiana
  Me Qira

  Rr. Imzot Nikë Prela – Ulpiana1,000 /muaj

  Lëshohet lokali  me qera në lagjën Ulpianë. Lokali është në dy kate, bodrum 70m² dhe pëdhesë 60m² gjithësejt 130m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një  banjo…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • Banesa Rr. Ali Podrimja - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Ali Podrimja – Ulpiana55,000

  Shitet banesa në lagjen Ulpiana afër Sh.F Hasan Prishtina që ka 41.5m² (Neto). Banesa është në katin e dytë dhe ka: një kuzhinë, trepazari ndaras, një dhoma gjumi, 1 banjo,  një ballkon, ngrohje qëndrore (me Termokos), ujë dhe rrymë 24h. Banesa ka pamje nga qerdhja e fëmijëve ” Fatosat”. Banesa është e mobiluar dhe si e tillë edhe…

 • Lokale Rr. Fehmi Lladrovci – Ulpianë
  Me Qira

  Rr. Fehmi Lladrovci – Ulpianë500 /muaj

  Lëshohet lokali  me qera në lagjën Ulpianë. Lokali është në pëdhesë që  ka 50m², dhe përbëhet nga dy hapësira pune, një  banjo, një shpajz…. Lokali ka një ambient pune mjatë të mirë dhe të qetë, ujë dhe rrymë 24h!…

 • Lokale Rr. Dëshmorët e Kombit - Ulpiana
  Me Qira

  Rr. Dëshmorët e Kombit – Ulpiana350 /muaj

  Lëshohet banesa (Zyrja) me qera në lagjën Ulpiana. Banesa është në katine e dytë, që ka sipërfaqe prej 52m², dhe përbëhet nga një sallon, një kuzhinë , një dhomë gjumi, një banjo, dy ballkona, një shpajz…Në banesë ka uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e renovuar…

 • Banesa Rr. Henry Dunant - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Henry Dunant – Ulpiana60,000

  Shitet banesa në lagjën Ulpiana. Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 37m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon  me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një shpajz,…Në banesë ka  uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e  mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • Banesa Rr. Taulanita - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Taulanita – Ulpiana90,000

  Shitet banesa e renovuar në lagjën Ulpiana . Banesa është në katine e IV-të, që ka sipërfaqe prej 55m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një banjo, një ballkon,…Në banesë ka ngrohje qëndrore uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e gjysem mobiluar dhe si e tillë edhe shitet!

 • Banesa E dhënë me qera
  Me Qira

  E dhënë me qera250 /muaj

  Lëshohet banesa me qera në lagjën Ulpiana. Banesa është në katin e katrtë, ka sipërfaqe prej 38m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe trepezari, një dhomë gjumi, një banjo, një shpajz, kondicioner …Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e mobiluar !…

 • Banesa Rr. Egnatia - Ulpiana
  Ne Shitje

  Rr. Egnatia – Ulpiana140,000

  Shitet banesa super luksoze në lagjën Ulpiana . Banesa është në katine e II-të, që ka sipërfaqe prej 64m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon modern me kuzhinë dhe tryezari, një dhomë gjumi, një dhomë garderobë, një banjo, një ballkon, lift…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), kamin, sistem alarmi, kamera, projektor TV, klimatizim, ndriqim…

Translate »