Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Ylber Fanaj – Prizren

333,000

 • 20210201_121916
 • 20210201_121921
 • 20210201_121923
 • 20210201_121928
 • 20210201_121930
 • 20210201_121948
 • 20210201_122000
 • Screenshot_20210209-101721_Maps
 • Screenshot_20210209-101815_Maps
 • Screenshot_20210209-101909_Maps

Shitet toka në Prizren që ka 37 Ari, me dokumentacion të regjistruar në kadaster, dhe përmban infrastrukturë të plot, rrymë, uje, kanalizim, ndërsa asfaltimi i rrugës përfundon në pranëver të këti viti (2021). Parcela gjindet në një lagje mjaft të qetë për banim dhe ka qasje shumë të mirë në rrugë kryesore… Qmimi 10000 per Ari…

 • ID: 30
 • Adresa: Rr. Ylber Fanaj - Prizren
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 3700
 • Garazha: 1
 • Bodrum: 1
 • Kat 1
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »