Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

E shitur

99,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit me një pamje fantastike nga të dyja anët e qytetit (Lindje / Perendim). Banesa ka sipërfaqe prej 93m², kati i VI-të, dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo plus një wc, një ballkon me pamje nga Rruga B, shpajz, dy ashensor…Në banesë ka ngrohje qëndrore, uje dhe rrymë 24h,… Banesa është e pa banuar më parë, mobilimi është i gjiithi i Ri dhe si e tillë edhe shitet!

 • ID: 232
 • Adresa: Rr. Xheladin Hana – Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 2
 • Hapsira Totale: 93
 • Kat 6
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »