Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Selami Pulahu - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Xhabir Toqani – Dardania

110,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6

Shitet lokali duplex në lagjën Dardania që ka 40m² me fletë poseduese, ndërsa faktike i ka 65m² . Lokali është në përdhes plus kati I,  që perbëhet prej dy njësive, një banjo, ngrohje qendrore me termokos, ujë dhe rrymë 24h,…. Lokali është i renovuar dhe shumë i përshtatshër për afarizëm!

 • ID: 14
 • Adresa: Rr. Xhabir Toqani - Dardania
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 1
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 40
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »