Ndjehuni i lirë dhe na kontaktoni 045 774 477 038 500 111
Dëshironi të vini në zyre?

Rr. Imzot Nik Prela - Ulpiana,10000 Prishtinë, Kosovë

Hënë - Shtunë (09:00 - 18:00)

Rr. Vëllezërit Gërvalla – Bregu i Diellit

85,000

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8

Shitet banesa në lagjën Bregu i Diellit afër furrës Qerimi II. Banesa është në katine e përdhes, që ka sipërfaqe prej 70m² (Neto), dhe përbëhet nga një sallon me kuzhinë dhe tryezari, dy dhoma gjumi, një banjo, një ballkon, shpajz, bodrum 7m²…Në banesë ka ngrohje qëndrore (me Termokos), uje dhe rrymë 24h,… Banesa është në tërsi e renovuar. Në çmim përfshihet kuzhina dhe dhoma e fëmijëve.

 • ID: 190
 • Adresa: Rr. Vëllezërit Gërvalla - Bregu i Diellit
 • Lokacioni:
 • Zip: 10000
 • Statusi: Ne Shitje
 • Lloji i Pronës
 • Dhoma: 2
 • Banjo: 1
 • Hapsira Totale: 70
 • Bodrum: 1
 • Kat Përdhes
 • Dhoma në Total: 1
  Translate »